Móda a krása

Bitva o nejlepší značky make-upu

Co se týče líčení, kvalita vždy dělá rozdíl. Pokud chcete, aby váš make-up vypadal dobře a vydržel celý den bez toho, abyste způsobovaly problémy s pletí, je třeba správně zvolit značku make-upu.

Dobrou zprávou je, že většina špičkových značek v oboru neustále dodává produkty Topnotch a vysoce kvalitní výrobky, které zaručeně uspokojí všechny potřeby krásy. Prohlédněte si toto rychlé porovnání některých důvěryhodných značek make-upů, které najdete na trhu, abyste při nákupu make-upu neolitovali.

NYX

NYX, skutečná značka pro vizážisty, má pro vás všechno. Od pudrů až po krémy, vzorce na rty, pigmenty a třpytky s touto značkou make-upu nikdy nevejdeš na výběr. NYX se považuje za nejlepší značku, do které se můžete vydat, pokud s experimentováním s líčením teprve začínáte. Svou soupravu na make-up můžete naplnit produkty NYX dříve, než se vydáte k luxusnějším značkám, abyste nejprve zkontrolovali, zda pro vás budou fungovat dobře nebo ne.

NYX kosmetika
Kosmetika NYX

NYX je značka mejkapu v drogerii, která se v průběhu let stala základem pro každého, kdo je posedlý krásou, ale zároveň má i rozpočet. Profesionální vizážisté i blogerka v oblasti krásy touží po inovativních produktech značky. Také rádi a oceňují skutečnost, že značka dokázala udržet ceny svých výrobků na nízké úrovni i po rozšíření sortimentu.

Toni Ko, zakladatelka společnosti NYX, uvedla značku na trh v roce 1999 a jejím hlavním cílem bylo podle ní vyrábět kvalitní výrobky za přijatelné ceny. 

Nabla

Pokud porovnáte značky makeup, Nabla je další jméno, se kterým se setkáte. Italská značka make-upu nabla nabízí kompletní řadu různých veganských makeupových produktů a produktů, které jsou označeny jako Peta Cruelty-free. Když mluvíme o veganské makeupu, znamená to, že výrobky neobsahují žádná barviva ani složky živočišného původu, jako je karmín. Pokud je produkt označen jako Peta bez krutosti, znamená to, že nejsou zapotřebí žádné testy na zvířatech.

Video: Nabla – Dreamy Matte Liquid rtěnka

Náboje Nabla nabízejí nádhernou škálu rtěnek, doplňovacích očních stínů, řasenky, očních linek, korektorů, tužek na obočí a magnetických pouzder na líčení. Vysoce kvalitní makeupové výrobky od Nabla nabízejí intenzivně pigmentace. Receptury, které používají, jsou vysoce účinné, složené z vynikajících přísad a jejich použití je zcela bezpečné.

Všechny jejich vzorce jsou velmi inovativní a bohaté na detaily, které by mohly výrazně změnit výsledné objekty, které budou praktické, vyléčené, krásné a nikdy nudné.

Nabla se domnívá, že každý osobní make-up by měl pomoci zvýšit individualitu člověka a sloužit jako prostředek pro každého jednotlivce při hledání svého jedinečného stylu na zabarvení mysli bez strachu. 

Ochrana zvířat patří mezi jejich největší aktiva, takže se ujistěte, že jejich kosmetika je zcela a zaručeně veganská. 

Essence

Essence je značka make-upu složená z malého týmu odhodlaného přinášet vysoce kvalitní, zábavný a cenově dostupný produkt do světa vážné kosmetiky. Proč se spokojíte pouze s jednou oční linkou, rtěnkou, leskem na rty, očními stíny a lakem na nehty, pokud můžete vyzkoušet pouze všechno?

Společnost Essence poskytuje kvalitní kosmetiku za rozumné ceny. Essence je vyrobena v Evropě a představuje kolekci make-up produktů v trendy odstínech nabízejících hladké textury a vynikající krytí. Tyto se také snadno míchají a nanášejí.

Řasenka Essence
Essence řasenka

Filozofie krásy Essence spočívá v tom, že krása je jen být sama sebou, dokud chcete být a bavit se při tom. Společnost Essence věří, že ve skutečné kráse se skutečným příběhem je něco inspirativní, a to je důvod, proč milují svých spotřebitelů. Také věří, že krása přichází ve všech velikostech a tvarech a nemusí být velmi vážná a musí být místo toho zábavná.

Také pevně věří ve skvělé ceny a vysoce kvalitní make-up. Krása pro ně nemusí být drahá a každý den dokazují, že vynikající inovace a kvalita nikdy nejsou otázkou ceny. 

Makeup Revolution

Britská obchodní společnost Makeup Revolution je mezinárodně uznávaná kosmetická značka, která nabízí výrobky na vlasy, péče o pleť a make-up.

Výrobky Makeup Revolution, uznávané pro svou inkluzivitu, přicházejí za velmi přijatelné ceny se zaměřením na to, aby se revoluce mohli zúčastnit všichni lidé všech věkových skupin, pohlaví, lokalit a etnických skupin.

Adam Minto, zakladatel značky, uvedl, že make-up by neměl být elitářský a založený pouze na ochotě nebo schopnosti platit více.

Zatímco většina rozpočtových značek vyrovnává cenu za nedostatečnou kvalitu svých výrobků, Makeup Revolution je uznávaná pro svou pověst šetřící peníze a vysoký standard výrobků současně.

Když byly na trh uvedeny v roce 2014 v obchodech Superdrug, jejich příchod přinesl značné publicitě značky. Zdálo se však, že v momentě, kdy bylo zapojeno více influencerů, stále více lidí také začalo skutečně věnovat pozornost a postavit se za ni.

Makeup Revolution se nevyhnula marketingu influencerů a rovněž o tom nebyly diskrétní. Za posledních pár let však posunuly věci na jinou úroveň, kdy spolupracovali s některými z nejlepších a nejpopulárnějších influencerů a bloggerů v oboru. 

Catrice

Chcete-li porovnávat značky líčení, ale ještě jste neslyšeli o značce Catrice, je asi načase, abyste s touto značkou seznámili. Catrice je značka make-upu z Evropy, která je pro USA stále nová. A není překvapením, že nyní drtí hru o krásu rozpočtu.

Díky cenám, které jsou dost směšně nízké na to, abyste se dostali do přímého souboje s nejdostupnější oblíbenými make-upy v drogerii, a kvalitou, která je stejně dobrá a někdy ještě lepší v porovnání s jinými možnostmi výběru na vyšší úrovni, víte, že se s ní nikdy nezkazíte Catrice.

Některé z jejich produktů zahrnují ultra pigmentovaný kovový tekutý oční stín na řasenky, který zaručeně zvlní vaše řasy.

Nezapomeňte porovnat značky make-upu dříve, než se spokojíte s jakýmikoliv výrobky. 

Články ze stejné kategorie: