Móda a krása

Rychlá recenze NYX kosmetiky

Když se řeč týká kosmetiky, dnešní zákazníci hledají obzvlášť cenově dostupnou kosmetiku, která uspokojí jejich očekávání. NYX kosmetika Tato očekávání plní. Společnost se pyšní stovkami produktů, aby se zkráchaly hřebíky, rty a vše mezi nimi. NYX je známý svými obchodními domy se zlevněnou cenou.

Historie společnosti

Rychlé pátrání ukáže, že NYX založil amerického přistěhovalce z Jižní Koreje Toni Ko. Bylo to v roce 1999, kdy tento 25-letý podnikatel založil NYX kosmetiku v Los Angeles v Kalifornii, kde kdysi byla se svými rodiči. Společnost pojmenovaná po řecké bohyně noci a její jméno zní svůdné, hravě, záhadné. Prostory společnosti byly zakoupeny Díky půjčce, kterou převzala od rodičů, než společnost prodala l ‘ Orealu v roce 2014.

NYX kosmetika; Honey Dew Me Up
NYX kosmetika Makeup – Honey Dew Me Up

Původní Korejcika, Toni Ko se přestěhovala do Kalifornie spolu se svými rodiči, když jí bylo třináct let. Úspěch jeho společnosti je působivý, zvláště když ho vezmeme, abychom začali prodávat přímo profesionálům. Rty a tužkou byly prvními úspěšnými výrobky, které se prodávaly pouze za $1,99. Zároveň se zabýval vývojem nových výrobků, což všechno udělal. Byl také zodpovědný za správu a expedici kupujících výrobků.

V 2008 NYX kosmetika zaznamenala rok výroku. Kvůli ekonomickému poklesu už si lidé nemohli dovolit značkové make-up. Díky spolupráci s vlivným YOUTUBMI se Ko podařilo vybudovat samostatnou značku a prodat společnost později za $500 000 000 v 2014.

Přehled produktu NYX

Množství NYX kosmetiky se prodává v přibližně $4,55, nebo ještě méně, v případě nákupu více kusů najednou.  Na rozdíl od profesionálních produktů si můžete také zakoupit dva nebo tři pudry, stíny očí nebo laky na rty. Produkty jsou k dispozici online nebo v obchodech. Oficiální webové stránky nyxu nabízejí také bezplatné doručování na objednávky nad $25. V praxi to znamená, že za dovoz kompletní kosmetické soupravy nebudete platit vůbec nic.

Pokud jde o makeup, máte mnoho možností. NYX prodává kosmetiku na obličeji, oči, dokonce rty, včetně kartáčů, krupice zIEl, chovatelům, pijavice, kosmetických vaků nebo leštěnku na nehty. Zde je přehled několika oblíbených produktů:

  • Obličej – můžete si vybrat z bronzeru, základen, korektor, primerů, sprejů a obrysů. Základy a korektoři jsou dostupné ve 12 odstínech, které pokrývají celou paletu mřížky.
  • Rty – NYX nabízí laky na rty, rtěnky, čáry, dostupné v tekuté a tvrdé formě.
  • Oči – řasy jsou k dostání jako tužky, také krémy,masérovéjsou k dostání, obočí, víčka, zábradlí, gely a falešné řasy

Pokud potřebujete kvalitní a cenově dostupnou kosmetiku, je tu pro vás NYX. Kosmetika je také výhodná Makeup Revolution.

Články ze stejné kategorie: