Móda a krása

Jak se postarat o tetování

Nové tetování je skoro jako lékařský zákrok. Tatér vstříkne jehlu do kůže a vytvoří umělecké dílo, které zůstane s vámi po celý život. Starat se o tetování bude prvních pár týdnů po tom, co se dějství velmi důležitého. Tentokrát je to důležité, zvlášť když chcete, aby tetování mělo svítit dlouhou dobu. Bez řádného denního ošetřování riskujete jizvy a deformaci pokožky.

Záleží na tom, jak…

Může být náročné uhodnout, co vaše pokožka vyžaduje k uzdravení. Na trhu je mnoho kosmetických prostředků, a proto může být vhodná volba obtížná. Tetování začíná okamžikem tetování a končí úplným uzdravením.

Ve většině případů vám koupíš   doporučí vhodné opotřebení pro nošení krátce po potěšení. Mějte na zřeteli, že na několik týdnů bude zapotřebí delikátní péče o tetování. Ujistěte se, že jste po rozbalení tetování umyli vaše tetování s nearomatizacím mýdlem a teplou vodou. Čisté ručníky a horká voda jsou nezbytností pro správnou tetovací péči (https://lux-factor.com/hu-hu/tattoo-nano-shock-kenocs-a-tetovalas-apolasara).

Tetovacie krémy a voda

Při volbě dudli nebo vody se nespokojí s prvním výrobkem. Hledejte ty, které jsou vyrobeny přesně pro tento účel. Je vhodné zvolit vodu nebo krémy, které obsahují bylinné nebo jiné přírodní extrakty.

Vyhněte se výrobku s olejem nebo alkoholem, protože pokožka může dráždit a způsobovat zbytečné problémy.

Péče o nové tetování má mnoho výhod, například:

  • Teing creams revitalizovat kůži
    Během procesu hojení může vaše pokožka vyschnout a zvlhčit krémy nebo řidiči jsou proto vhodnými způsoby, jak účinně zvlhčit pokožku.
  • Důležité živiny
    Díky správnému uzdravení vyžaduje vaše pokožka důležité živiny. Tetací krémy a vodiče vaší pokožky přidávají a urychlují uzdravení.
  • Zklidnování pokožky
    Pár dní po tetování bude tato plocha vaší kůže velmi bolestna. Tetací krémy a dráty vám usnadňují a zmírní pokožku.

Po uzdravení pokožky je také zapotřebí péče o tetování. Krémy a lotiony vaší kůže jsou ošetřeny a tetování bude svítit v plné kráse. Požádejte svého dermatologa nebo Tatera , aby zjistil, které produkty nejlépe chrání vaše tetování i v příštích deseti letech.

Přečtěte si článek s názvem “Rychlá recenze NYX kosmetiky“.

Články ze stejné kategorie: