Móda a krása

Které produkty pro Make-up Revolution nemůžete postrádat?

S dlouholetou zkušeností v kosmetickém průmyslu je Revolution známá jako britská společnost, která vytváří vlasy, obličejové produkty a kosmetiku v globálním měřítku. Také není náhodou důvod, proč je tato společnost považována za revoluční. Je známo, že počet jeho výrobků je první na světových trzích.

Makeup Revolution také poskytuje nejvyšší možnou kvalitu za přijatelné ceny. Zakládá si na tom, že každý, bez ohledu na rozpočet, pohlaví nebo pobyt, má právo udělat si prvotřídní make-up. Společnost šetří zvířata, protože její produkty nejsou na nich testovány.

Makeup Revolution X Rachel Leary Ultimate Goddess Face And Shadow Palette

Pokud se ptáte, proč jsou výrobky z Makeup Revolution jsou pro vás správné, zde je pouze několik vybraných produktů z jejich širokého sortimentu:

Luxusní banánový prášek

Pokud jste tmavší dívka, která má dostatek třpytu, které vám zanechují na tváři bílé a šedé flíčky, vyberte tento produkt od Makeup Revolution pro jemné a zlaté doky.

YouTube video

Je to jeden z cenově nejhospodárnějších na trhu se žlutým dotykem. Po prachu zůstane pokožka matná, bezojemná a měkká a dotek bude teplý. Ty to nemáš v bledě studených pejsků!

Tekutý zvýrazňovač

I když se může zdát, že se jedná o vlastní titulní stránku CoverFx, tato verze se týká pouze zlomku původní ceny vzhledem k pozměpůvodnímu vzorci.

Makeup Revolution kosmetika
Makeup Revolution Precious Stone Shadow Palette

Tyto smetanové a olejové značky jsou vhodné pro míchání v základně, zvlhčující přísada nebo na krémech BB, zejména pokud vás trápí pozoruhodná a suchá pokožka. Kromě toho, díky němu, máš sexy brilanci. Pamatujte však, že není vhodná k přesnému zvýraznění, protože jeho husté vzorce mohou zničit základní makeup pod ním.

Concealer na rozvrhu

Tato cenově dostupná Revolution s make-upem je hustá a spolehlivá. Pokud dáváte přednost Mattovi Concealerům během vlhkých dnů, když je pokožka extra olejnatá, je to možnost dobíjení. Je k dostání ve třinácti odstínech, z nichž některé jsou čistě tmavé, což není běžné u kvalitních značek z tradičních lékáraček.

Profesionální zvýraznění

Tento zvýrazňovač od Makeup Revolution vám zaručuje nádherný a zlatý vzhled, ale má také nejlepší cenu pro peníze. Obal 15 gram je dostatečný a jeho složení je neporovnatelně lepší než jiné produkty v podobných cenových show. I když není lesklý, je stále okouzlující a hodí se pro průměrnou, křehkou a tmavší kůži, a to díky růžově zlatému nadechni.

Sytě třpyavý zvýrazňovač

Jedná se o přídavek ke svíticí barvě ve zlatém, zlatě-růžovém, bronzovém a růžových barvách. Nejlepší na tom je, že to vyřeší vaši tvář a zvýrazní vaši tvář, čímž se váš obličej rozzáří. Můžete použít všechny barvy dohromady, nebo kombinovat odstíny pro požadovaný efekt. Je to určitě něco, co patří každému kabelce.

Nenechte si ujít článek s názvem „Proč vybírat sponky z pravých vlasů?“ a „Co je krém proti vráskám a jaké má výhody?„.

Články ze stejné kategorie: